SENTIDO BELLAZURE

Sentido Bellazure, Soytaş Holding A.Ş.  markasıdır.

Sentido Bellazure, manzarası, konforlu odaları, profesyonel ve güleryüzlü ekibi ile tatillerinizin yeni adresi olacak. Otelimiz farklı oda seçenekleri ile sizlere, herşey dahil hizmet vermek için hazırlandı. Suit ve standart odaları ile aradığınız konforu ve hizmeti otelimizde yaşayabilirsiniz. Toplantılarınız ve seminerleriniz için profesyonel teknik ekipmana sahip olan otelimizde sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sentido Bellazure’un, Akyarlar koyu ile bütünleşen mimarisi Bodrum rüyanızı gerçeğe dönüştürüyor. Nefis bir kumsala ve masmavi bir denize sahip olan Akyarlar Koyuna 200 metre mesafede bulunan tesisimizin ön tarafında Akyarlar, arka tarafında Karaincir koyu bulunmaktadır.

Sentido Bellazure ile Bodrum aşkınızı tazeleyin ya da Bodrum’a baştan aşık olun…

Sizleri otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sentido Bellazure

 

                          

 

Standart Odalar

Muhteşem deniz manzarası ile güne merhaba diyeceğiniz odalarımız, yatak odası ve keyifle zaman geçirebileceğiniz geniş bir balkondan oluşmaktadır. Odalarımızda, direkt telefon, ücretsiz wifi, klima, LCD TV, uydu yayını, elektronik kasa ve minibar bulunmaktadır.

               

 

Spa

Uzak Doğu Masajının sihirli dokunuşları ile hayatın temposu kısa bir süre için yavaşlasın, Türk Hamamında bırakın zaman geleneksel yöntemlerle geriye doğru aksın, nasıl olsa hayatın hızına Fitnes Salonumuzda yetişirsiniz.